Vchodové dveře

Vchodové dveře

Současně s výrobou eurooken a dřevohliníkových oken vyrábíme také vchodové dveře z profilů IV78 a IV92. Kvalitní bezpečné vchodové dveře jsou chloubou každého domu.

Vchodové dveře z profilů IV78 a IV92 se vyznačují řadou výhod, obdobně jako u oken se jedná Především o vysokou tvarovou stálost a pevnost a výborné tepelně izolační vlastnosti.

Vysokou bezpečnost vchodových dveří zaručují panty BAKA protect 3D FD 4010, tří až pětibodový bezpečtnostní zámek a štítek s překrytím vložky proti odvrtání. Novou technologií obráběcího centra Weinig Conturex 124 nabízíme širokou variabilitu tvarů s vynikající přesností zpracování všech dílů dveří,včetně atypických tvarů.

Vchodové dveře stejně jako dřevěné a dřevohliníková okna vyrábíme na zakázku. Je tedy možné vytvořit jakékoliv členění skel či kazet dle přání a fantazie zákazníka. Pro inspiraci uvádíme některé vzory vchodových dveří, vyráběných v naší firmě.

Jako první výrobce v České republice nabízíme kromě standardní 5-ti leté záruky,také prodlouženou garanci na povrchovou úpravu vchodových dveří až na 10let.